Пов’язане зображенняШановні педагоги!

 

 25 травня філологи святкують професійне свято - День філолога.

Це свято людей, для кого філологія стала покликанням, професією, родом  діяльності, і тих, хто плекає слово, любить читання, цінує літературу. Воно  об'єднує лінгвістів, літературознавців, вчителів та викладачів у галузі мови й літератури, бібліотекарів і перекладачів-філологів.

Мистецтво володіння Словом завжди вивищувало людину, давало змогу впливати на інших, керувати народами. Історія і культура кожної нації зберігається, передається і твориться у Слові. Слово - найстрашніша зброя й водночас найбільша надія, порятунок і розрада. Той, хто опанував Слово, зробив його своїм професійним інструментом – отримав більше, ніж фах. Таких людей здавна називали «любословами», а сьогодні – філологами.    

Філологія – це наука, що включає в себе сукупність напрямків, які вивчають культурну спадщину свого народу, виражену в літературній творчості й  мовній культурі.

Бажаємо вам творчого натхнення та Божого благословення в нелегкій справі. Нехай життєдайне і плідне Слово ніколи не полишає вас. Зичимо успіхів і реалізації задуманого, наснаги й багатого врожаю на професійній ниві!

 

 В.М.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області