На Дніпропетровщині відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії  «Столяр будівельний»

 

На базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Дніпровське вище професійне училище будівництва»  з  15  по 18 травня  2018 року був проведений ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  серед учнів професійної (професійно-технічної ) освіти з професії «Столяр будівельний».

У конкурсі взяли участь 21 переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  з професії «Столяр будівельний».

Журі Всеукраїнського конкурсу сформовано тільки із представників роботодавців, які є флагманами столярного виробництва на Дніпропетровщині – це керівники виробництва фабрики столярних виробів «Маестро АГ», ПП «Івкін», ПП «Байкал», ТОВ «Будтехпроект», ПП «Рембудсервіс».

 

Перший день змагань

Урочисте відкриття відбулось за участі почесних гостей-головних замовників робітничих кадрів в регіоні, представника ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, керівництва департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, органів місцевого самоврядування, представників засобів масової інформації (преса, телебачення).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники пройшли теоретичний тур змагань.

    

 

 

 

 

 

Другий день змагань

Учасники пройшли інструктаж з охорони праці, організували робочі місця та приступили до виконання практичного завдання – виготовлення табурету простої конструкції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для супроводжуючих, з метою досягнення повної прозорості проведення конкурсу була організована трансляція з робочих місць конкурсантів у режимі  он-лайн.

Супроводжуючі - викладачі та майстри виробничого навчання підвищували свою педагогічну компетентність на майстер-класі по розробці інтерактивних дидактичних засобів навчання за допомогою сервісу Н5Р та відвідали сучасне підприємство компанію Інтерпайп сталь.

 

 

 

Після напруженого дня учні та супроводжуючі ознайомились з експозиціями Музею АТО, діорами "Битва за Дніпро" та з екскурсоводом познайомились з історичними та сучасними памятками міста Дніпро.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Третій день змагань

Учасники продовжили виконання практичного завдання.

 

 

 

 

 

Супроводжуючі - викладачі та майстри виробничого навчання підвищували свою педагогічну компетентність на тренінгу по застосуванню проектних технологій для формування енергоефективної компетентності кваліфікованих робітників будівельної галузі та відвідали сучасну фабрику столярних виробів Маестро.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після напруженого дня учні та супроводжуючі ознайомились з експозиціями музею холокосту та прогулялись катером по річці Дніпро.

Останній четвертий день конкурсу

З самого ранку всі учасники в напруженому очікуванні.

Зняти це напруження допомогли майстри в/н професійно-технічного училища №79 (смт Петриківка), які долучили кожного учасника конкурсу з різних куточків України до пізнання неповторного петриківського розпису — гордості українців.

Далі урочисте закриття, в якому прийняли участь депутати Дніпропетровської обласної ради, представники Інституту модернізації змісту освіти, департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти, керівники організації роботодавців будівельної галузі Дніпропетровщини.

Відбулося нагородження учасників та переможців конкурсу.

Журі конкурсу визначило наступних переможців:

І місце – Примича Олексія Васильовича, учня ДПТНЗ «Київське вище

професійне училище деревообробки», м.Київ;

ІІ місце – Вагон Максима Сергійовича, учня ДПТНЗ «Дніпровське вище

професійне училище будівництва», Дніпропетровська область;

ІІІ місце– Ткачука Михайла Михайловича, учня ДПТНЗ «Вище професійне

художнє училища №5» м. Чернівці, Чернівецька область;

ІVмісце – Леонця Віталія Олександровича, учня ДПТНЗ «Полонський

агропромисловий центр професійної освіти» Хмельницька

область;

V місце – Гаращенка Олександра Вікторовича, учня ДПТНЗ «Харківський

професійний ліцей будівельних технологій, Харківська область;

VІ місце - Карпу Василя Андрійовича, учня ДПТНЗ «Художнє професійно-технічне училище ім.. Й.П.Станька», Львівська область

Оргкомітет та журі конкурсу побажали всім учасникам змагань гарного настрою, міцного здоров’я та наснаги для майбутніх успіхів та перемог.

В.М. Василиненко

Директор НМЦ ПТО