Вітаємо педагогів та учнів закладів професійно-технічної освіти Дніпропетровщини - переможців конкурсу Мікроша!

 

17 травня 2018 року у комунальному позашкільному навчальному закладі “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій  учнівської молоді” проходила підсумкова конференція переможців обласних конкурсів з інформаційних технологій. У конференції прийняли участь педагогічні працівники та учні загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів, які стали переможцями очних конкурсів у 2017 - 2018 навчальному році. На підставі наказу департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 04.04.2018 №197 на конференції відбулося нагородження переможців обласного конкурсу “Мікроша”.

Конкурс проводився за трьома номінаціями: “Офіс”, “WEB - дизайн” та “Програмування”. Перед конкурсантами були поставлені задачі, які необхідно вирішити за певний час та показати свої вміння роботи в середовищі MSOffice 2010, створити WEB-сторінку та програмний продукт, що надійно працюватиме у різних операційних системах. В конкурсі разом зі школярами прийняли участь учні закладів професійно-технічної освіти. Переможцями стали:

ü в номінації “Офіс” - КузьміновДмитро, учень Нікопольського центру професійної освіти, зайняв 3 місце;

ü в номінації WEB - дизайн” - Терещенко Дмитро, учень Тернівського професійного гірничого ліцею, зайняв 2 місце.

ВІТАЄМО УЧНІВ ТА ПЕДАГОГІВ

ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ

З ПРИЗОВИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ У КОНКУРСІ “МІКРОША” !

Проведення таких заходів дозволяєпробудити в учнів інтерес до поглибленого вивчення інформатики. Це один із шляхів розвитку у дітей творчого мислення та дослідницьких здібностей, прагнення до глибокого оволодіння знаннями учнів шкіл та закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області