На Дніпропетровщині продовжується  соціальний  діалог влади, профспілок,  роботодавців, працівників ПТНЗ  щодо підготовки кадрів будівельників для регіону

 

Постійна комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту, зв’язку та благоустрою, обласна організація роботодавців будівельної галузі, обласна профспілка працівників будівництва та промбудматеріалів України, навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській  області   з метою вирішення проблемних питань формування трудового потенціалу будівельної галузі   провели збори представників роботодавців-замовників кадрів, профспілок та керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти .

У зборах взяли участь Андреєв В.М., голова ЦК профспілки працівників будівництва та промбудматеріалів України, голова Федерації  організації роботодавців Дніпропетровщини, голова організації роботодавців будівельної галузі Дніпропетровської області, секретар постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту, зв’язку та благоустрою, голова Дніпропетровського обласного  об’єднання  профспілок, голова Дніпропетровської обласної профспілки працівників будівництва та промбудматеріалів України.

На зборах презентовано оновлену структуру - обласну організацію роботодавців будівельників Дніпропетровщини.

В результаті обговорення ситуації що склалася з робітничими кадрами в  будівельній галузі підтримано ініціативу профтехосвіти про створення галузевої ради з питань формування трудового потенціалу будівельної галузі Дніпропетровщини. До складу ради увійшли всі учасники зборів. Рада буде діяти на підставі Положення, розробленого та затвердженого зборами,  відповідно до прийнятого  05.09.2017р. Закону України «Про освіту» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.10.2017року №831-р «Питання управління державними закладами професійної (професійно-технічної) освіти, підпорядкованими Міністерству освіти і науки».

Роботодавці на зборах підтвердили свою позицію стосовно участі у процесі формування робітничого потенціалу як це передбачено в Законі України «Про організації роботодавців, їх об’єднання, права і гарантії їх діяльності».

Сподіваємось на об’єднання зусиль роботодавців та профтехосвіти у подоланні викликів щодо забезпечення будівництва досвідченими спеціалістами.  

 

Василиненко В.М.,

директор НМЦ ПТО                           у Дніпропетровській  області