Сучасна методична допомога закладам професійної (професійно-технічної) освіти в дії

 

       Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області з метою надання практичної допомоги  навчальним закладам проведено тиждень методичної служби у Межівському  професійно-технічному училищі.

        Методисти НМЦ ПТО надали допомогу працівникам навчального закладу за раніше сформованими питаннями. Робота проводилася  у формі семінарів, консультацій та бесід. Колектив закладу поінформовано про результати діяльності МПТУ в порівнянні з досягненнями ПТО області, про нові законодавчі та нормативні документи, що стосуються сфери професійно-технічної освіти. Розглянуто інноваційні методики викладання предмету «Захист Вітчизни», окремі питання діловодства, продемонстровано інформаційні можливості навчально-методичного центру.

Особливу увагу приділено питанням впровадження державних стандартів за професійними компетентностями з професії «Тракторист», а також сучасним напрямкам спільної діяльності ЗОШ та училища в рамках професійної орієнтації школярів. Розглянуто питання розробки посадових інструкцій  працівників та організації охорони праці в навчальному закладі.

Педагоги отримали рекомендації з оформлення комплексно-методичного забезпечення навчальних предметів. Керівництву закладу надано роз’яснення щодо впровадження елементів дуальної форми світи в навчально-виробничий процес навчальних закладів аграрного профілю та порядку проведення вхідного контролю знань, вмінь та навичок для осіб, які приймаються на навчання за програмами перепідготовки або підвищення кваліфікації.

 Проведення методичних тижнів сприяє підвищенню рівня обізнаності педагогічних працівників та керівників в питаннях організації навчально-виробничого процесу в професійно-технічних навчальних закладах.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

                                                                                 у Дніпропетровській області