На Дніпропетровщині соціальне партнерство в дії Інтегруємо усі ланки освіти

 

       На базі Товариства з обмеженою відповідальністю «ЕРТАНЗ» уже втрете  відбувся щорічний конкурс професійної майстерності серед працівників промислових підприємств, учнів та майстрів  професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів з професії  «електромонтажник» на приз Героя Праці Павленко Григорія Івановича.

       Конкурс проводився в двох номінаціях: «Професіонал», «Учні». В ньому взяли участь  майстри виробничого навчання, учні, студенти коледжів, робітники промислових  підприємств міста.

    Мета конкурсу: Порівняти  якість професійної підготовки в начальних закладах різних рівнів атестації та власності, рівень професійної майстерності учасників.

    Конкурс засвідчив, що в цілому вищий рівень практичної підготовки продемонстрували  студенти навчальних закладів ІІІ рівня акредитації та робітники промислових підприємств , а високий рівень теоретичної підготовки показали майстри виробничого навчання ПТНЗ.

    Конкурс підтвердив, що  високий рівень практичної  підготовки можна отримати тільки в умовах виробництва,  а, отже,  - майбутнє за дуальною формою навчання.

   

    

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області