Профтехосвіта Дніпропетровщини відзначає День працівників ракетно-космічної галузі України

 

Відзначення Дня працівників ракетно-космічної галузі України невипадково співпадає із Всесвітнім Днем авіації і космонавтики. Україна сьогодні входить до переліку космічних держав і працю українських працівників ракетно-космічної галузі цінують у всьому світі.

Профтехосвіта Дніпропетровищини є активним учасником у підготовці висококваліфікованих робітників ракетно-космічної галузі. Щорічно понад 500 випускників із 6 професійно-технічних навчальних закладів області отримують професії машинобудівної галузі: верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням, електрогазозварник, слюсар, кранівник.

Найбільшим замовником робітничих кадрів в регіоні є Державне підприємство «Виробниче об’єднання «Південний  машинобудівний  завод ім. О.М.Макарова», який втілює у практику новітні досягнення з систем супутникового зв’язку та космічного польоту.

Напередодні свята представників Вищого професійного училища №17 та Дніпровського центру професійно-технічної освіти було запрошено  на щорічний «Суспільний рапорт» присвячений Всесвітньому Дню космонавтики. Знаковим є те, що колективи учнів та працівників цих ПТНЗ  є постійними членами Всеукраїнської профспілки космічного та загального машинобудування України.

В рамках заходу за сприяння у розбудові ракетно-космічної галузі та підготовці кваліфікованих робітників Сергій Войт, генеральний директор заводу «Південмашинобуд ім. О.М.Макарова» та Валерій Васильєв, голова Всеукраїнської профспілки космічного та загального машинобудування України вручили подяки представникам  профтехосвіти Дніпропетровщини.

Не залишились поза увагою майбутні робітники заводу. За зразкове навчання  в освоєнні майбутньої спеціальності, креативний підхід у виконанні завдань під час виробничої практики на підприємстві найкращі учні отримали подяки і грошові винагороди.

Повний перебіг заходу та інтерв’ю з його учасниками надруковано в заводській газеті «Старт».

 

Бажаємо всім працівникам, педагогам та наставникам галузі міцного здоров’я, родинного щастя, стабільності і впевненості у завтрашньому дні. І як сказав український космонавт Леонід Каденюк – «Літайте в космос, аби поліпшити життя на планеті Земля».

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

 

 

 

Подяки профтехосвятянам

 до Дня працівників ракетно-космічної галузі України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Реутов Артур, учень ДЦПТО          Марченко Сергій, учень ВПУ-17