Методична служба Дніпропетровської області впроваджує сучасні форми методичної допомоги ПТНЗ

          Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проведено черговий тиждень методичної служби в Царичанському аграрному професійному ліцеї. Методисти НМЦ ПТО надавали допомогу працівникам закладу за раніше сформованими питаннями.

          Робота проводилася  у формі консультацій, бесід та майстер-класів з ІТ, спілкування з учнями. Завершився проведенням Відео - моста « ЦАПЛ - НМЦ ПТО: запитуєте - відповідаємо та консультуємо»

          Колективу закладу поінформовано про результати діяльності ЦАПЛ в порівнянні з досягненнями всіх закладів області, продемонстровано інформаційні можливості сайту НМЦ ПТО та нові підходи в організації роботи методичної служби, вимоги до комплексного методичного забезпечення предметів (професій), проведено майстер-клас по роботі в програмах сервісу WEB2.0, доведено вимоги до педагогічних працівників,  підвищення їх фахової компетентності, вимоги до розроблення методичних напрацювань педагогів та створення електронних засобів навчання.

Навчальному закладу рекомендовано активізувати роботу щодо впровадження ІКТ технологій в навчально-виробничий процес, створення КМЗ предметів (професій), участь у виставковій діяльності, освітніх та галузевий конференціях. 

          Педпрацівники закладу отримали презентаційні матеріали, які будуть використовуватися в подальшій роботі.

                     Результатом є налагодження стосунків безпосередньо викладача, майстра виробничого навчання з методистами центру, а також визначення пріоритетних дій методичної служби щодо практичної допомоги виконавцям навчально-виробничого процесу.

         

В.М.ВАСИЛИНЕНКО,

директор НМЦ ПТО

                                                                                 у Дніпропетровській області

 

 

 

 

https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t35.0-12/s2048x2048/29633191_1618201254924048_2094298776_o.jpg?_nc_cat=0&oh=d4a1da2cba47d5327843cdf746bb5812&oe=5ABF2C2D