Нарада директорів шкіл в закладі професійної освіти.

29 березня на базі Камянського вищого професійного училища відбулася нарада директорів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Одним з питань, котрі розглядалися на нараді, було питання професійної орієнтації випускників шкіл на потреби ринку праці міста. В обговоренні даного питання взяли участь директор з персоналу ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» Михалюк А.В., заступник голови правління, директор з персоналу та загальних питань  ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» Ілларіошин І.В., менеджер з персоналу ТОВ «Спецтехоснастка» Духовченко  О.В. та генеральний директор ПП «УкрСпецБудРем» Маркелов В.О. Кожен з виступаючих охарактеризував стан справ у відповідній галузі (металургія, хімічна промисловість, машинобудування, будівництво) та розповів про кадрову політику й кадрові потреби свого підприємста. Директор Камянського міського центру зайнятості Морохов О.О. розповів керівникам освітіх закладів про стан ринку праці міста. Усі виступаючі виразили спільну думку, що в місті Кам’янському, як і в усій Україні, є значний дефіцит кваліфікованих робітничих кадрів.

Підводячи підсумки розгляду даного питання, директор департаменту з гуманітарних питань міської ради Онищенко Т.Я. запропонувала директорам шкіл акцентувати пріоритети профорієнтаційної роботи в сторону пропаганди здобуття випускниками робітничої кваліфікації.

З метою ознайомлення освітянської громади зі світом професій учнями та майстрами виробничого навчання професійних навчальних закладів міста в холах училища були організовані майстер-класи зі зварювання, метало - і  деревообробки, електротехніки, діагностики автомобілів, будівництва, кулінарної та перукарської справи.