Педагоги Дніпропетровської області вивчають нові виробничі технології

 

Навчально-методичним центром ПТО Дніпропетровщини  проведено засідання секції для педагогів закладів професійно-технічної освіти, які готують кваліфіковані кадри з професій легкої промисловості.

На секції  були розглянуті  питання впровадження в навчально- виробничий процес підготовки кваліфікованих робітників в закладах            професійно-технічної освіти державних стандартів на модульно-компетентнісній основі з професії «Кравець» та дуальної освіти. Також підведено підсумки обласного пошуково-дослідницького проекту «Вишиванка – код нації», за результатом якого виготовлено прапор України з вишитою картою нашої держави.

З метою  застосування своїх професійних здібностей, набуття та впровадження у педагогічній діяльності  передових  виробничих технологій для викладачів та майстрів виробничого навчання був проведений практичний майстер-клас по відпрацюванню нових виробничих технологій виготовлення швейних виробів за індивідуальним замовленням.

Методичні заходи спрямовані на підвищення кваліфікаційного рівня             та творчо-пошукової діяльності педагогічних працівників, впровадження            передового педагогічного та виробничого досвіду на уроках виробничого навчання, урізноманітнення освітнього процесу новими методами та засобами навчання.

 

 

В.М. Василиненко,

директор НМЦ ПТО

                                                                                 у Дніпропетровській області