Удосконалення рівня професійної майстерності педагогів Дніпропетровщини

 

Підвищення якості професійної освіти перебуває в пря­мій залежності від рівня професійної компетентності педагогіч­них кадрів.ТомуНавчально-методичним центром ПТО запровадженосекції для педагогівнавчальних закладів П(ПТ)О, які готуютьдля регіонального ринку праці робітничі кадри за професіями ресторанного сервісу.Майстрів та викладачів гостинно зустріли у Дніпровському центрі професійної освіти, на базі якого проходив методичний захід.

За програмою секції розглянуті питання організації та проведення вхідного контролю знань та вмінь осіб, які приймаються до закладів професійної (професійно-технічної) освіти на навчання за програмами перепідготовки або підвищення кваліфікації з професії «Кухар».Учасники секції ознайомилисяз інформацією щодо впровадження дуальної освіти в навчально-виробничий процес підготовки кваліфікованих робітників.

На показовому майстер-класі шеф-кухар кафе «Ланч-тайм» м. Дніпра продемонстрував приготування страв з риби.Також в дружній творчій атмосфері,викладачі та майстривиробничого навчання впрактичному майстер-класі відпрацювали за новими виробничими технологіями та приготувалим’ясні страви.

Проведення таких методичних заходів спрямоване на формування інноваційного освітнього середовища та реалізується як цілісна система підвищення науково - теоретичного і загальнокультурного рівнів викладачів,  розвитку педагогічної компетентності, мотивації до самовдосконалення та творчості.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області