ПТНЗ Дніпропетровщини відзначали Всесвітній  день води

 

22 березня міжнародна спільнота відзначила Всесвітній  день води і ПТНЗ Дніпропетровської області провели заходи  присвячені цій темі. В Кам’янському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів  проведено позаурочний захід «Вода-джерело життя» із використанням презентації «Цікаві факти про воду».

          Виховні години в навчальних групах проведено  класними керівниками в Кам’янському вищому професійному училищі. Захід пройшов  в ігровій формі із застосуванням ІКТ. Елементи заходу було використано в профорієнтаційній годині з учнями шкіл які відвідали заклад.

               У Тернівському професійному  гірничому ліцеї відбувся турнір «Все про воду» з професійним змістом серед команд учнів І  та ІІ курсів. Турнір охоплював 4 тура: біологічний, хімічний, географічний та професійний і дав змогу учням ліцею показати свої знання з біології, хімії, географії та спец предметів , виробничому навчанню.  Були проведені цікаві досліди, мозковий феєрверк, «все по п’ять», «загадкова квітка», загадкові фото пов’язані з професією і водою.

 У  Зеленодольському професійному ліцеї було проведено відкритий урок на тему «Вода – це життя!». Основною метою даного заходу було зосередження уваги учнів  на причинах екологічних проблем України, області та міста Зеленодольська, накреслити шляхи вирішення питань стосовно збереження води, виховати в учнів любов до рідного краю та відповідальність за нього.

Урок був змістовним та насиченим, організовані виступи агітбригад учнів з даної теми, демонструвалися документальні відеоролики про водні ресурси, було наведено історичні факти  які показували всю велич та цінність води у нашому світі і як результат учні самостійно розробили план та методи  збереження води.

Василиненко В.М.

Директор НМЦ ПТО

                                                                          у Дніпропетровській області

 

       20180208_111915.jpg         20180208_112620.jpg