Семінар для педагогічних працівників  кадрового резерву закладів П(ПТ)О Дніпропетровської області

 

    НМЦ ПТО у Дніпропетровській області продовжує роботу з проведення семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів професійно-технічної освіти, які включені до резерву на керівні посади.       

       На черговому занятті семінару-практикуму слухачі з 19 навчальних закладів Дніпропетровської області, отримали рекомендації щодо організації системи управління охороною праці, підготовки та проведення ділової наради. 

       Розглянуті питання:

- нормативно-правові документи, що регулюють організацію роботи з охорони праці в закладах ПТО;

- порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці учасників навчально-виховного процесу;

-  типи нарад, умови проведення ефективної ділової наради.

       Досвідом організації та ви будови системи охорони праці в навчальних закладах поділились слухачі семінару - педагогічні працівники Дніпровського центру професійної освіти, Дніпровського ВПУ будівництва, Вищого професійного училища №17 та Професійно-технічного училища №79.  

       Матеріали семінару надані слухачам для практичного використання.

       Протягом березня 2018 року під час стажування слухачі семінару ознайомилися з  досвідом роботи досвідчених колег, зібрали матеріали з питань  управління та організації  навчально-виробничого та виховного процесів в закладах ПТО.

       На підсумковому занятті в квітні 2018 року слухачі представлять  творчий звіт із пропозиціями вдосконалення організації навчально-виробничого процесу в закладах професійно-технічної освіти та отримають сертифікат семінару-практикуму.

 

                                                      

                           Василиненко В.М.,

 директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області