Консультування педпрацівників  кадрового резерву закладів професійної (професійно-технічної) освіти Дніпропетровської області

 

       НМЦ ПТО у Дніпропетровській області згідно із визначеною програмою організовує семінари-практикуми для педагогічних працівників, які включені до резерву на керівні посади.       

       Обласною методичною службою ПТО проведено  чергове заняття  для слухачів з 19 навчальних закладів. Зазначена категорія педагогів  отримала методичні рекомендації з організації в закладах П(ПТ)О системи контролю за навчально-виробничим та виховним процесами.

       На семінарі розглянуто питання:

- нормативно-правові документи, що регулюють проведення внутрішньо училищного контролю;

- форми контролю уроків теоретичного та виробничого навчання;

- схеми аналізу та самоаналізу занять,  оцінки результатів з проведення уроків;

-  висновки і рекомендації за наслідками контролю за навчально-виробничим та виховним процесами.        

       Навчально-методичним центром ПТО підготовлено та розіслано слухачам пакет методичних матеріалів (документів, рекомендацій, тощо) для практичного використання.

       Інформацію з досвіду роботи щодо організації внутрішньоучилищного контролю підготували педпрацівники Інгулецького професійного ліцею та Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів.

       На підсумковому етапі у другій декаді квітня слухачі представлять  творчі звіти з пропозиціями удосконалення організації навчально-виробничого процесу в ПТНЗ та отримають сертифікати НМЦ ПТО як слухачі, що пройшли курс підвищення професійної майстерності.

 

                                                      

                           Василиненко В.М.,

директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області