Зміст підготовки кадрів визначає роботодавець

 

На базі  Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею   відбулося засідання секції педагогічних працівників гірничих професій.

В рамках засідання  були розглянуті питання: оновлення змісту  професійної підготовки гірничих професій за вимогами ДС ПТО та професійних стандартів  підприємств; шляхи вдосконалення  професійно-практичної підготовки гірничих професій в умовах підприємств-замовників кадрів.

Було презентовано  роботу за програмою співробітництва ліцею з ПрАТ «Північний  ГЗК» - ТОВ «МЕТІНВЕСТ», в рамках якої здійснюється  адаптація програм професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки за ДС ПТО з професій «Машиніст екскаватора», «Машиніст електровоза»   до вимог професійних стандартів та створення  сучасних засобів  навчання (робочих зошитів, технологічної документації) з оновлення КМЗ професій.

Проведено тренінг «Майстерність  комунікацій », який   сприяє  формуванню комунікативних вмінь і навичок в процесі співпраці педагогів та учнів.

Переконані, що така робота формує професійні компетентності педпрацівників, спроможних готувати  кадри на вимогу роботодавців.

 

 

 

 

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області