Підготовка кадрового резерву профтехосвіти Дніпропетровщини

 

      НМЦ ПТО у Дніпропетровській області продовжив роботу семінару-практикуму для педагогічних працівників закладів П(ПТ)О, які включені до резерву на керівні посади.       

      Група слухачів, в яку входять 54 педагогів з 19 навчальних закладів Дніпропетровської області, отримали рекомендації щодо використання медіа-простору навчального закладу для позиціювання робітничих професій, організації дошкільного раннього професійного орієнтування, методичного  забезпечення онлайн-консультування школярів загальноосвітніх закладів.

    Окремо розглянуто особливості роботи з класними керівниками в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та Модель Центру професійної кар’єри на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

     Також досвідом  з використання сучасних форм і методів проведення профорієнтаційної роботи поділились педагогічні працівники Дніпровського центру професійної освіти.  

      Практичним етапом семінару передбачено стажування в навчальних закладах, під час якого слухачі знайомляться з окремими питаннями організації навчально-виробничого процесу.  

       На підсумковому етапі в другій декаді квітня слухачі представлять  творчий звіт із пропозиціями вдосконалення організації навчально-виробничого процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та отримають сертифікат семінару-практикуму.

 

                                                      

                           Василиненко В.М.,

 директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області