Семінар для новопризначених заступників директорів  закладів П(ПТ)О  Дніпропетровщини

 

     Навчально-методичним центром ПТО  у Дніпропетровській області проведено заняття семінару-практикуму для новопризначених заступників директорів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

     Група слухачів, в яку входять 14 заступників директорів навчальних закладів, отримали рекомендації щодо: ведення навчальної та організаційно-розпорядчої документації; організації та проведення внутрішньо училищного контролю; форми та схеми проведення аналізу уроків. На занятті семінару розглянули організацію діловодства в навчальному закладі, ведення документації з навчально-виробничої та навчально-виховної роботи, вимоги до складання робочих навчальних планів та розкладу занять, організацію внутрішньоучилищного контролю за навчально-виробничим та виховним процесами, схему аналізу і самоаналізу уроків та виховних заходів, оцінку результатів уроків виробничого навчання, використання ІКТ при забезпеченні документообігу навчального закладу.       

     Протягом березня-квітня 2018 року новопризначені заступники директорів проходять стажування  в навчальних закладах, де знайомляться з  досвідом роботи досвідчених колег, зберуть матеріали з питань  управління та організації  навчально-виробничим та виховним процесами для подальшого використання у роботі.

    На підсумковому етапі в травні слухачі представлять  творчий звіт із пропозиціями вдосконалення організації навчально-виробничого процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та отримають сертифікат семінару-практикуму.

  

 

                  Василиненко В.М.,

                                                                                                директор НМЦ ПТО

 у Дніпропетровській області