Соціальне партнерство в дії

 

Згідно з планом роботи НМЦ ПТО у Дніпропетровській області  на базі  Криворізької дирекції залізничних перевезень відбулося засідання фахової ради транспортно-залізничних професій.

В засіданні прийняли участь спеціалісти  Криворізької дирекції залізничних перевезень,  представники «Метінвест-промсервіс»,  члени фахової ради, науковці, методисти НМЦ ПТО, адміністрація, викладачі, майстри в/н КПТМЛ та представники громадськості.

Розглядалися питання програми спільних заходів між ПТНЗ (ВНЗ) та локомотивного депо №2 Криворізької дирекції залізничних перевезень ДП «Придніпровської залізниці»  щодо підготовки кваліфікованих кадрів; впровадження елементів дуальної форми навчання;  впровадження ДС ПТО  на модульно-компетентнісній основі та адаптації їх до вимог професійних стандартів.

Відбувся діалог з ведучими спеціалістами структурних підрозділів дирекції залізничних  перевезень щодо оновлення змісту професійно-технічної освіти на основі компетентнісного підходу підготовки учнів залізничних професій, створення навчально-виробничої дільниці на базі КПТМЛ.

За підсумками засідання були внесені зміни щодо складу членів фахової ради, привернуто увагу на громадський контроль у сфері професійно-технічної освіти в світлі нових законодавчих документів.      

 

В.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області