Описание: Описание: Логотип ПТО  областиhttp://solonezdut.at.ua/2017/logo_man-dnepr.pngГЕРОЇ ЖИВУТЬ У ВІКАХ

З нагоди 100-річчя бою під Крутами, Дня Соборності України та Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту  у рамках співпраці навчально-методичного центру професійно-технічної освіти з Дніпропетровським відділенням  Малої академії наук    учні та викладачі  української мови і літератури Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти, професійно-технічного училища №2, вищого професійного училища №55, вищого професійного училища №17, Дніпровського центру професійної освіти, Міжрегіонального вищого професійного училища поліграфії та інформаційних технологій стали учасниками літературного вечора «Герої живуть у віках», що відбувся у Палаці культури студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

На цьому вечорі учні ПТНЗ стали не тільки учасниками філософської розмови про  подвиги народу та розуміння єдності й цілісності України.  У тісному і домашньому колі вони мали змогу поділитися, хто власною поезією, а хто віршами улюблених поетів про Батьківщину та її незламних героїв.

Літературний вечір - це ще одна можливість творчим учням  профтехосвіти  продемонструвати  неймовірний заряд натхнення, що живе у їхніх душах.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

 

Картинки по запросу малюнок: літературний вечір

Учні ПТУ №2 читали поезії викладача української мови і літератури Чехлової Т.С.