Криворіжжя: досвід підприємств міста – в практику роботи ПТНЗ Міжнародні стандарти підприємств при підготовці кадрів

 

        ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» провів навчання з питання  впровадження  в виробничий процес підприємства стандарту  ISO 500001 : 2011.  «Система енергетичного менеджменту», в якому взяли   участь працівники профтехосвіти.

      Стандарт  ISO 500001:2011.  - це система управління  енергетичною політикою на підприємстві при проходженні  процедури сертифікації системи енергетичного менеджменту.

Стандарт    працює  у  металургійному виробництві.

       Ознайомлення профтехосвітян з міжнародним стандартом  дозволить вносити зміни в програми професійної підготовки з конкретних професій та наблизити підготовку кваліфікованих робітників до корпоративних вимог підприємства.

 

 

Досвід роботи Центрів кар’єри підприємств

 

 

Організатори підготовки кадрів ознайомилися з роботою   Центру кар’єри  ТОВ «МЕТІНВЕСТ», який  надає допомогу випускникам ВНЗ, ПТНЗ, мешканцям міста в працевлаштуванні .

     Центр кар’єри МЕТІНВЕСТ - це сучасний обладнаний  офіс, який має повну інформаційну базу щодо вакансій на підприємствах, а також доступ до  Інтернет-медіа-ресурсу служби зайнятості.

      Центр допомогає  знайти роботу  відповідно  рівня кваліфікації пошукача роботи, пропонує додаткове професійне навчання, підвищення кваліфікації.

   Досвід Центру кар’єри  підприємства МЕТІНВЕСТ буде використано при створенні Центрів професійної кар’єри на базі ПТНЗ, а також  НМЦ ПТО  буде мати доступ до  Інтернет- порталу МЕТІНВЕСТ для ознайомлення з вакансіями при працевлаштуванні випускників ПТНЗ.

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області