Декада робітничих професій машинобудівної та електротехнічної галузей

 З метою позиціювання робітничих професій машинобудівної та електротехнічної галузей в професійно-технічних навчальних закладах Дніпропетровщині проведено декаду в рамках якої профорієнтаційні заходи відвідала понад 1000 учнів загальноосвітніх навчальних закладів

Дніпровського центр професійно-технічної освіти відвідали не тільки школярі міста Дніпра, але і міст Синельникове, Верхньодніпровська та інших районів, з задоволенням вони знайомились з теоретично-практичними процесом навчання в реальному часі, побачили обладнання, комп’ютерні технології на виробництві.

Проведено бліц-опитування школярів щодо ставлення їх до робітничих професій машинобудівної галузі та бажання сформувати власну кар’єру.

Диспут серед представників учнівського самоврядування школярів і молодіжних рад ПТНЗ та вищих навчальних закладів продемонстрував молодіжні ініціативи  щодо професій  галузі.

Знаковою подією декади стала  перемога у відкритому конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine 2017» Андрія Аксьонова, учня Кам’янського вищого професійного училища, який здобув срібну медаль у номінації «Аргонове зварювання».

На добру згадку і напередодні Новорічних та Різдвяних свят школярі отримали від учнів ПТНЗ подарунки власного виробництва

Захід був фінальним у 2017 році.

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

 

 

 

 

 

 

 

http://zdpl.at.ua/_nw/2/s60580342.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://zdpl.at.ua/_nw/2/s26826942.jpg