Навчаємо професії, виховуємо патріотів…

Напередодні дня Збройних Сил України, 5 грудня, на території Криворізького професійного транспортно-металургійного ліцею відбулося відкриття меморіалу, присвяченого пам’яті загиблим в зоні АТО героям-випускникам ліцею.

Їх десять портретів і імен викарбувані на  пам’ятнику, а війна продовжує свій рахунок – уже є  одинадцятий загиблий.

   Хлопці у різні роки навчалися у ліцеї, здобуваючи робітничі професії, за якими працювали. Але головне, чому навчив їх педагогічний колектив та батьки, – це любити Україну, її народ. За що й віддали свої життя в бою з російським агресором, захищаючи   Донецький аеропорт, Іловайськ та Дебальцево – всі ці назви назавжди викарбувалися у пам’яті рідних та близьких хлопців-героїв.

   На урочистому відкритті пам’ятного знаку були присутні представники районної влади, рідні загиблих бійців, брати по зброї, військовий капелан, волонтери, учні та викладачі ліцею, представники педагогічних колективів закладів профтехосвіти міста.

   Всі присутні у глибокій скорботі низько схилили голови перед пам’яттю випускників ліцею, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

Герої не вмирають – вони живуть в нашій вдячній пам’яті, як символ мужності і патріотизму!