Нарада директорів професійно-технічних навчальних закладів Дніпропетровської області

        Відповідно до плану роботи головного управління освіти і науки  Дніпропетровської обласної державної адміністрації на   2012 р. 15.06.2012 року на базі міжрегіонального центру підготовки і перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців м. Кривого Рогу проведено нараду  директорів  професійно-технічних навчальних закладів.

      У роботі наради взяли участь: заступник начальник головного управління освіти і науки А.Л. Демура,  представники управління освіти і науки Криворізької міської  Ради , спеціалісти відділу професійно-технічної  освіти, керівництво обласної методичної служби ПТО; директори ПТНЗ області.

       Під час наради заслухані питання:

-            Про особливості завершення 2011-2012 навчального року у зв’язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу та про завдання керівникам щодо підготовки ПТНЗ до нового навчального року;

-            Про організаційні заходи з питань погодження робочих навчальних планів, розроблення  планів роботи навчальних закладів на 2012-2013 н.р.;

-         Про організацію літнього оздоровлення учнів пільгових категорій , про перевірку гуртожитків ПТНЗ області;

-        Про реалізацію в області пілотного проекту Європейського Фонду Освіти «Покращення системи ПТО шляхом прогнозування і адаптування вмінь та навичок , соціального партнерства та удосконалення використання ресурсів»

         Для учасників наради була організована виставка передового педагогічного  досвіду та надана можливість ознайомитись з навчальної базою  міжрегіонального центру підготовки і перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців .

 

Корнієнко М.М.,

заступник директора НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

 

 

 

 

 

 

 

C:\Documents and Settings\Nick\Рабочий стол\Фото_колегия_МЦППВ\IMG_2308.jpg 

 

C:\Documents and Settings\Nick\Рабочий стол\Фото_колегия_МЦППВ\IMG_2343.jpg

 C:\Documents and Settings\Nick\Рабочий стол\Фото_колегия_МЦППВ\IMG_2321.jpg