Стажування новопризначених керівників ПТНЗ

 у ВПУ№17 м.Дніпропетровська

 

       З метою підвищення професійного рівня педагогічних працівників  з 24.10 по 28.10.2011р. на базі Вищого професійного училища №17 навчально-методичним центром ПТО у Дніпропетровській області   організовано  стажування  12 керівників ПТНЗ області у формі семінару-практикуму.

      Протягом тижня учасники семінару мали можливість ознайомитись з досвідом роботи  ВПУ№17 з питань, які були визначені програмою стажування. За час перебування у навчальному закладі представники ПТНЗ наочно побачили в дії форми внутріучилищного контролю та організацію навчально-виховного процесу. У програмі стажування для керівників організовано:

-         відвідування щотижневих інструктивної наради керівного складу та інструктивно-методичної наради педколективу закладу;

-         відвідування  засідання Ради гуртожитку;

-         відвідування виховного заходу, присвяченого Дню визволення м.Дніпропетровська від німецьких загарбників;

-         ознайомлення з матеріально-технічною базою закладу;

-         ознайомлення з навчально-плануючую, з навчально-методичною документацією, вивчення системи контролю за різними напрямками діяльності через моніторинг.

           Слухачам було надано матеріали в електронному вигляді щодо контролю навчально-виховного і навчально-виробничого процесу .

      При підведенні підсумків семінару учасники відмітили високий рівень організації контролю діяльності закладу, нестандартний підхід директора ВПУ№17 Терентьєва М.В. до вирішення управлінських питань, який сприяє отриманню позитивного кінцевого результату.

           Головне управління освіти і науки, обласна методична служба ПТО планує таку практику стажування керівників ПТНЗ поширити на базі інших навчальних закладів, в тому числі середньої та вищої освіти.

Л.О.Олійник ,

методист НМЦ ПТО