ІННОВАЦІЇЇ В МЕТОДИЧНІЙ РОБОТІ.

18 жовтня поточного року на базі професійно-технічного училища №2 м.Дніпропетровська   відбулося засідання обласної секції голів методичних комісій природничо-математичних  дисциплін на тему: “Методична комісія-ефективна форма колективної методичної роботи навчального закладу”

    У рамках секції проведено  круглий стіл за темою: «Діяльність методичної комісії викладачів природничо-математичного циклу – потужний фактор педагогічного впливу на формування компетентностей креативної особистості викладача».

Другою частиною зустрічі стало обговорення планових заходів з еколого-просвітницької роботи та  презентація  мультимедійного навчально-методичного комплексу «Зелений пакет», який розроблено за ініціативи та фінансової  підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.  У своєму виступі методист НМЦ ПТО Гришаєва О.В. розповіла про можливості використання Посібника «Зелений пакет»  під час викладання предметів екологія, біологія, хімія, фізика, спеціальних дисциплін, охорони праці  та у позаурочній діяльності. Кожен з учасників безкоштовно отримав набір навчальних матеріалів «Зеленого пакету».

Під час проведення секції  присутні дійшли одностайного висновку, що процес ефективної роботи викладача, створення умов для підвищення фахового і загальнокультурного його рівня, збагачення системи педагогічної діяльності нестандартними підходами неможливий без мережевої взаємодії голів методичних комісій, які працюють над створенням вище перелічених складових у навчальних закладах  регіону.

Гришаєва О.В.,

методист НМЦ ПТО