Організатори підготовки робітничих кадрів  в закладах ПТНЗ І рівня атестації Дніпропетровщини підвищують свій професійний рівень

 

 

        Дніпропетровським навчально-методичним центром ПТО разом з  обласною організацією Всеукраїнської асоціації педагогічних працівників 29.09.2011р проведено традиційний  семінар  для організаторів підготовки робітничих кадрів в закладах ПТО І рівня атестації.

        Учасникам семінару було доведено інформацію про особливості поточного навчального року,  вручено та прокоментовано нові законодавчі та нормативні документи з питань підготовки робітничих кадрів. Директором НМЦ ПТО Василиненком В.М. доведено до присутніх результати участі делегації ПТО Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України в Днях освіти і науки України в  Російській Федерації.

      Кращим організаторам підготовки кадрів в ПТНЗ 1 рівня атестації вручено знаки ВАПП та грамоти обласної організації ВАПП.

       За результатами роботи семінару наопрацьовано рекомендації, які направлені на покращення роботи з  координації зусиль навчальних закладів всіх рівнів атестації для задоволення потреб ринку праці регіону кваліфікованими кадрами.