Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі відзначає славний ювілей!

 

23 вересня 2011 р. Криворізький центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі урочисто відзначив  своє 55-річчя.

На святі були присутні представники виконкому Криворізької міської ради, Жовтневої районної у місті ради, Головного управління освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації, Криворізького міського методичного центру профтехосвіти, Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників професійно–технічної освіти, Асоціації «Комсомолець Кривбасу», депутатський корпус «Партії Регіонів», роботодавці з ПАТ «Криворіжіндустрбуд», ПАТ «Криворіжжитлобуд», ПАТ «Трансмаш», ПАТ «Хайдельберг- Цемент», делегації з навчальних закладів Білорусі, Херсона, Дніпропетровська та Дніпродзержинська, ветерани праці Центру та випускники минулих років.

Центр динамічно розвивається як сучасний навчальний заклад, де успішно поєднуються традиційні освітні засоби з інноваційними технологіями. На його базі створений єдиний в місті регіональний навчально-практичний будівельний центр новітніх будівельних технологій товариства “Хенкель Баутехніка” (Україна).

Вручено нагрудні знаки Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти «За вагомий внесок розвиток професійної освіти» та грамоти і подяки  викладачам та майстрам виробничого навчання, які довгі роки примножують честь і славу закладу.

 

          Методист НМЦ ПТО    С.В.Головченко

 

Описание: H:\Юбилей центра\IMG_8806.JPGОписание: H:\Юбилей центра\IMG_8792.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Описание: H:\Юбилей центра\IMG_8799.JPG