На Дніпропетровщині відзначили
День фізичної культури та спорту

9 вересня ц.р. (як і традиційно) на Дніпропетровщині відзначали День фізичної культури та спорту.

         На зібранні, яке відбулося на базі Дніпропетровського навчально-виробничого центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів машинобудівної галузі та зв’язку зібрались працівники профтехосвіти області, які опікуються організацією фізичної культури та спорту в ПТНЗ.

         Учасниками зібрання були керівники фізичного виховання, керівники навчальних закладів  області, ветерани спорту, почесні гості.

Кращим організаторам цього важливого напрямку роботи вручено грамоти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Комітету з фізичного виховання МОНМС України, обласного управління фізичної культури та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, нагрудні знаки «За розвиток професійно-технічної освіти» та грамоти Всеукраїнської асоціації працівників профтехосвіти.

На заході відзначено Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівництва та автотранспорту, який за підсумками  Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання, проведеного МОНМС  (наказ від 22.07.11№ 853) зайняв почесне ІІ місце та отримав  від організаторів спортивний інвентар на суму 6тис. гривень.

До дня фізичної культури та спорту учасникам та гостям презентовано  новосформовану команду Дніпропетровського навчально-виробничого центру з підготовки та перепідготовки робітничих кадрів машинобудівної галузі та зв’язку з мініфутболу, яка розпочинає змагання на першість міста Дніпропетровська та показано спортивний комплекс закладу після його реконструкції.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області