-             

 

Оцінка    праці  - стимул    до    творчості

 

В рамках виконання Указу Президента України № 926/2010 «Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні», та розпорядження Кабінету Міністрів України № 1723 «Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку професійної-технічної освіти на 2011-2015 роки», спрямованих на поліпшення функціонування та розвитку освіти в Україні, а також підвищення авторитету робітничих професій в суспільстві, згідно наказу Державної пенітенціарної служби України від 21.03.2011 року № 73 в установах виконання покарань було проведено огляд-конкурс на крашу організацію професійно-технічного навчання засуджених .

Розглянувши результати конкурсу та виходячи з рішення комісії Державної пенітенціарної служби України з підбиття підсумків огляду-конкурсу на крашу організацію професійно-технічного навчання засуджених в установах виконання покарань було вирішено нагородити Дипломом І ступеня Державний професійно - технічний навчальний заклад «Дніпродзержинський навчальний центр № 34», а директора ДНЦ № 34 Зварича Василя Івановича нагородити Почесною грамотою Державної пенітенціарної служби України.

Ця нагорода - дієвий стимул до творчої натхненної праці педагогічного колективу Центру. Від того , з якими професійними знаннями та уміннями вийдуть на волю випускниці нашого Центру,багато в чому залежить їх майбутнє. Та мета педагогів Центру полягає не лише у навчанні майбутньої кваліфікованої робітниці , а ще й у формуванні її загально - людської культури.

Педагогічний колектив Центру глибоко вдячний за високу оцінку своєї праці та запевняє, що і надалі буде працювати над модернізацією навчання і прикладатиме зусилля для виховання повноцінних членів нашого суспільства.


Т.В.Зубченко,

 Старший майстер ДПТНЗ «ДНЦ № 34»