Всеукраїнський науково-практичний семінар «Інноваційна діяльність директора професійно-технічного навчального закладу»

 

23-24 червня 2011 року на базі Роменського вищого професійного училища Сумської області, відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар з теми «Інноваційна діяльність директора професійно-технічного навчального закладу».

Організатори семінару:

 - Інститут професійно-технічної освіти НАПН України

 - Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації

 - Державний професійно-технічний навчальний заклад «Роменське вище професійне училище»

В роботі семінару взяли участь: Пшенична Л. В. – начальник управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, кандидат наук з державного управління; Онищук Л. А. – завідувач лабораторії управління професійно-технічною освітою Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук; Калашник М. К. – міський голова м. Ромни; директори ПТНЗ, представники навчально-методичного центру ПТО у Сумській області.

 Учасники семінару обговорили питання сучасних підходів до управління професійно-технічним навчальним закладом, інноваційної спрямованості розвитку ПТНЗ в умовах децентралізації управління професійно-технічною освітою, ролі керівника ПТНЗ у формуванні інформаційного навчального середовища підготовки і підвищення кваліфікації робітничих кадрів та перепідготовки незайнятого населення, питання енергозбереження та економії паливно-енергетичних ресурсів у закладах ПТО та ін.

Дніпропетровську область представляв Дніпродзержинський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів. На даному заході   методист ДЦППРК  Циганок О. А. ознайомила присутніх з досвідом роботи з напрямку  «Професійна компетентність майстрів виробничого навчання – запорука успіху інноваційних форм виробничої діяльності».

За результатами науково-практичного семінару були сформульовані та ухвалені рекомендації щодо інноваційних підходів до управління у професійно-технічних навчальних закладах.

 

Г.Ф.Козловський .

Методист НМЦ ПТО