Профтехосвіта Дніпропетровщини підводить підсумки навчального року

 

На підсумковому засіданні методичної ради навчально-методичного центра професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області розглянуто   ­­­­­­актуальні  питання  з осучаснення професійно-технічної освіти.

Проаналізовано роботу галузевих піклувальних рад м.Кривого Рогу. В місті створено та функціонує 8 таких рад. Склад їх сформований із числа представників соціальних партнерів, регіональної влади, представників   всіх сфер освіти ( середньої, професійно-технічної, вищої). На щоквартальних засіданнях, які проводяться безпосередньо на виробництвах розглядаються питання пов’язані саме з професійною освітою (опанування новими технологіями, стажування педагогів, охорона праці, працевлаштування випускників, тощо).

За результатами  обговорення на раді прийнято рішення про розповсюдження досвіду функціонування галузевих рад м.Кривого Рога на інші регіони області.

Крім того на засіданні презентовано методистами центрів напрацьовані на протязі  навчального року методичні розробки.

Рішення ради передбачає необхідність їх рецензування              практичними працівниками профтехосвіти та розміщення в педагогічній скринці, яка створена при НМЦ ПТО.

 

 

В.М.Василиненко,

директор НМЦ ПТО

у  Дніпропетровській області