З 23 по 27 травня поточного року на базі Всеукраїнського центру професійної реабілітації інвалідів за проектом «Профілактика ВІЛ-Сніду в Східній Європі» відбувся Всеукраїнський тренінг для регіональних координаторів профілактичних програм, методистів  навчально-методичний центр професійно-технічної освіти.

         Метою заходу стала презентація посібників для педагогів – тренерів та учнів «Захисти себе від Віл», підготовка методистів з моніторингу ефективності запровадження профілактичних програм серед молоді системи професійно-технічної освіти.

         Актуальність посібників заключається в тому, що вони апробовані у системі професійно-технічних навчальних закладів  з урахуванням найактуальніших питань профілактичної роботи з молоддю.

В області координацію роботи із запровадження проекту «Захисти себе від Віл» здійснюють Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області (методист Піковець Л.Г.). Аналіз поведінкових проблем учнів ПТНЗ (девіантна поведінка, паління, алкоголізм, правопорушення…..)  щорічно свідчать про необхідність поглиблення роботи всіх членів педколективу у профілактичних заходах для молоді.

           Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області готовий надати методичну допомогу всім з питань організації, підготовки, проведення профілактичних заходів із зазначеного питання.

 

 

В.М.Василиненко