Конкурс фахової майстерності зварників Дніпропетровщини

        

          16 березня 2011 року на базі Дніпропетровського навчально-виробничого центру з підготовки та перепідготовки робітників машинобудівної галузі та зв’язку відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Електрозварник ручного зварювання». В конкурсі взяли участь переможці           І етапів - випускники 29 професійно-технічних навчальних закладів області       (мм. Дніпропетровська, Дніпродзержинська, Кривого Рогу, Зеленодольська, Марганця, Нікополя, Новомосковська, Орджонікідзе, Павлограда, Синельникового).

  Особливістю  конкурсу стало залучення до його організації та проведення голови регіонального товариства зварників України у Дніпропетровській області Кононова М.М., голови міської асоціації промисловців та підприємців м.Дніпропетровська   Глєбової Т.І., представників обласного центру зайнятості, спеціалістів зварювального виробництва підприємств   ВАТ «Дніпроважмаш», «Дніпропетровський агрегатний завод». Найповажнішим гостем конкурсу став колишній генеральний директор Дніпропетровського комбайнового заводу      ім. К.Е.Ворошилова, Герой Соціалістичної Праці Радянського Союзу Покуса Олексій Олександрович, який у свій час відкривав та створював  матеріально-технічну базу даного навчального закладу.

Змагання серед учнів проходило за наступними умовами:

-         представлення візитної картки (презентація навчального закладу, професії, учасника конкурсу);

-         виконання теоретичного завдання (вирішення тестів на комп'ютері, опис технологічного процесу, вирішення проблемної ситуації);

-         виконання практичного завдання (зварювання ємкості на постійному струмі, стикове зєднання пластин на змінному струмі).

        За результатами конкурсу журі відмітило високий фаховий рівень учасників, які успішно справились із поставленими завданнями.

  Для майстрів виробничого навчання, які супроводжували конкурсантів, та запрошених на конкурс студентів-випускників Дніпропетровського індустріально-педагогічного технікуму навчально-методичний центр ПТО провів майстер-клас з впровадження у навчальний процес сучасних педагогічних та виробничих технологій. Майстри виробничого навчання обмінялися інноваційним досвідом своєї роботи. Дніпропетровський регіональний сервісний центр «Зварка» провів презентацію сучасного зварювального обладнання, яке виготовляється в Україні та в зарубіжних країнах. Для кожного майстра в/н вручені роздаткові матеріали на електронних та паперових носіях.

Журі конкурсу визначило переможців:

І місце – Муренко Богдан – учень Дніпродзержинського вищого професійного училища

ІІ місце – Кретов Володимир – учень Дніпропетровського навчально-виробничого центру з підготовки та перепідготовки робітників машинобудівної галузі та зв’язку

ІІІ місце – Скуратов Віталій – учень Міжрегіонального центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців

Переможці конкурсу нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та цінними подарунками від головного спонсора, сервісного центру «Зварка».

 

М.Корнієнко,

заступник директора НМЦ ПТО