Розширене засідання обласної міжгалузевої ради

з професійно-технічної освіти Дніпропетровської області

 

 

       Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів Украйни   від 21 січня 2009 року  № 42-р «Питання управління окремими державними професійно-технічними навчальними закладами, підпорядкованими МОН», затвердженого бюджету України на 2011 рік  здійснюються заходи з децентралізації професійно-технічної освіти в регіонах.

        28 січня 2011 року в приміщенні Дніпропетровської облдержадміністрації під головуванням заступника голови обласної держадміністрації Пустової М.І. відбулося  розширене засідання обласної міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти. У даному засіданні прийняли участь члени обласної міжгалузевої ради з питань ПТО, керівництво головного управління освіти і науки, представники головного фінансового управління облдержадміністрації, керівники ПТНЗ області , обласні  засоби масової інформації.

        На засіданні розглянуто  питання:

    -  Про сучасний стан та перспективи розвитку    професійно-технічної освіти Дніпропетровської області в умовах  переходу на фінансування галузі з обласного бюджету.

    -  Затвердження плану роботи обласної  міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти на 2011 рік.

      - Про внесення пропозицій щодо оптимізації мережі професійно-технічних навчальних закладів у відповідності до потреб ринку праці.

      - Про посилення контролю за проходженням медичних комісій учнівською молоддю на професійну придатність відповідно до кваліфікаційних вимог професій   у період  вступу в ПТНЗ.

      -  Про відновлення роботи медичних пунктів на базі ПТНЗ та їх забезпечення обладнанням , медикаментами .

      -  Про вирішення питання безкоштовного підвозу учнів ПТНЗ до навчальних закладів у рамках обласної програми «Шкільний автобус».

            Від керівників ПТНЗ надійшли звернення до керівництва облдержадміністрації щодо урегулювання питань , які виникають при перевірках навчальних закладів Державною інспекцією з енергозбереження.

           За підсумками розширеного засідання   обласної  міжгалузевої ради з професійно-технічної освіти підготовлено відповідне доручення  голови облдержадміністрації до керівників структурних підрозділів, голів райдержадміністрацій  у вирішенні    вищенаведених питань.

 

Заступник директора

НМЦ ПТО у Дніпропетровській області

М.М.Корнієнко