Органи місцевого самоврядування

підтримують заклади

професійно-технічної освіти  Дніпропетровщини

 

 

Реалізуючи  головний пріоритет в осучаснені професійно-технічної освіти, її децентралізації  місцевими органами влади започатковується   фінансова та матеріальна підтримка навчальних закладів  з різних джерел та бюджетів. ВПУ-75 Покровського району, якому недавно виповнилось 125 років – є одним із престижних та авторитетних в області. Цьому сприяє активна участь педагогічного колективу в усіх освітянських інноваціях, запровадженню у навчальний процес нових агротехнічних технологій.

У знак подяки колективу училища за якісну підготовку кваліфікованих робітників для агропромислового комплексу 16 грудня цього року депутат обласної ради Пустовий Сергій Володимирович за дорученням депутата Верховної ради України від партії Регіонів Самойленка Юрія Павловича  вручив подарунок – легковий автомобіль ВАЗ – 21099, який вкрай необхідний для відпрацювання учнями   навичок з керування автомобілем   майбутнім робітникам фермерських господарств.

 

 

Це вже не перша матеріальна підтримка навчального закладу, так  у 2008 році  ВПУ-75 вже отримало трактор від Південного машинобудівного заводу за ініціативою вищеназваного депутата Верховної Ради України від партії Регіонів.

 

Директор НМЦ ПТО

у Дніпропетровській області

В.Василиненко