ІННОВАЦІЇЇ В МЕТОДИЧНІЙ РОБОТІ

(Засідання обласної секції викладачів математики)

 

22 листопада на базі Дніпропетровського навчально – методичного центру професійно – технічної освіти  відбулося засідання обласної секції викладачів математики на тему: “Реалізація діяльнісного підходу у вивченні математики методами творчо – розвивальних технологій”/

Керівник секції, методист НМЦ ПТО Гришаєва О.В., надала інформацію про

-           особливості вивчення математики в 10 класі за новою навчальною програмою;

-           зовнішнє оцінювання осіб, які виявили бажання вступити до вищих навчальних закладів України в 2011 році;

-           вимоги до композиції завдань у тесті та вимоги до предметних знань та предметних вмінь учнів з кожної теми курсу  математики.

Учасники засідання обговорили відкритий урок, який транслювався в режимі online  з Перещепинського професійного ліцея і проводився викладачем вищої категорії Годваником Л.Й.. Присутні зауважили доцільність проведеня online уроків, що надає змогу спостерігати за уроком не виїзджаючи з міста. Урок пройшов на високому методичному рівні, в динамічному режимі, з використанням інформаційних, інтерактивних технологій. 

У рамках проведення секції пройшов практичний семінар з інтерактивними вправами. Викладачі на протязі семінару складали «Дерево - рішень» з питань реалізації діяльнісного підходу у вивченні математики методами творчо-розвивальних технологій за трьома аспектами:

- основні параметри інноваційної діяльності викладача;

- пріоритетні напрямки удосконалення навчально-виховного процесу;

- основні прийоми мислення учнів, які потрібно формувати при викладанні математики.

   У рамках проведення Перепадя Т.П., викладач Нікопольського професійного ліцея презентувала  методичний посібник „Задачі професійного змісту”, Федоренко В.П. презентувала методику впровадження комп’ютерного супроводу на різних етапах уроку              

Під час проведення секції  присутні дійшли одностайного висновку про результативність навчання з використанням засобів новітніх інформаційних  технологій і визначились з подальшими напрямками в роботі.