ІНФОРМАЦІЯ 

про проведення фінальної гри Клубу веселих і винахідливих

«Планета професій»

На виконання рішення підсумкової колегії МОіН України від 26 серпня 2010 року та реалізацію основних пріоритетів діяльності профтехосвіти Дніпропетровщини на 2010-2011 н.р. постійно випереджувально оновлюється профорієнтаційна робота відповідно до динамічних змін на ринку професій та гнучкої системи інформації про світ професій, комплексу методик профорієнтування, психологічно-педагогічного діагностування.

Так 10 листопада 2011 року в рамках Всеукраїнського конкурсу веселих і кмітливих за сприянням Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Дніпропетровської обласної служби зайнятості, головного управління освіти і науки облдержадміністрації та навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області проведено фінальну гру Клубу веселих і кмітливих «Планета професій» серед команд Вищого професійного училища №55 і Дніпропетровського навчально-виробничого центру підготовки та перепідготовки робітників машинобудівної галузі та зв’язку, переможцями першого етапу гри.

На заході було представлено виставку технічної та прикладної творчості, реальних робіт,  рекламної продукції, банерів, відеофільмів за професіями.

Захід відвідало біля 660 учнів загальноосвітніх середніх шкіл, вони ознайомились із навчальними закладами, переліком професій, соціальними гарантіями під час навчання  та працевлаштування, творчістю учнів ПТНЗ, можливостями подальшого навчання у вищих навчальних закладах та з перспективами працевлаштування на підприємствах міста та області.

Фінальну гру КВК відкрила директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Петрівна Кузнєцова і побажала командам і глядачам творчої наснаги та успіху.

Переможцем фінальної гри КВК за підсумками журі стала команда Вищого  професійного  училища  №55. Привітала команди і вручила їм нагороди та цінні подарунки заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Марія Іванівна Пустова.

 

Методист Головченко С.В.