ІНФОРМАЦІЯ 

про проведення виставки «Сучасна освіта Дніпропетровщини»

         На виконання рішення підсумкової колегії Міністерства освіти і науки України від 26 серпня 2010 року «Про підсумки розвитку професійно-технічної освіти у 2009/2010  н.р. та завдання на 2010/2011 н.р.», де головними питанням є підготовка висококваліфікованих робітників та позиціювання робітничих професій з урахуванням загальнодержавних і регіональних потреб у кваліфікованих робітничих кадрах та відповідно до наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 15.10.2010 року № 809 20-21 жовтня 2010 року в приміщенні Національного центру аерокосмічної освіти молоді України ім. Макарова  відбулась виставка «Сучасна освіта Дніпропетровщини».

         Подібні щорічні виставки стали доброю традицією демонстрації досягнень освітян професійно-технічної освіти Дніпропетровщини. Цього року у виставці взяли участь усі професійно-технічні навчальні заклади міста Дніпропетровська.

Виставку відкрила заступник голови облдержадміністрації Пустова Марія Іванівна. З вітальним словом виступили ректор Національної металургійної академії України, голова ради ректорів вищих навчальних закладів при голові облдержадміністрації Величко Олександр Григорович та  директор Дніпропетровського навчально-виробничого центру № 2 Кривозуб Віктор Маркович, заслужений працівник освіти.

Професійно-технічні навчальні заклади міста Дніпропетровська продемонстрували свою роботу, спрямовану на підвищення якості підготовки майбутніх кваліфікованих робітників, вміння працювати в умовах впровадження інновацій та забезпечення високої продуктивності праці.

В області належна увага приділяється профорієнтації учнівської молоді. Так, виставку відвідало близько 5 тисяч учнів загальноосвітніх середніх шкіл та близько тисячі учнів професійно-технічних навчальних закладів міста Дніпропетровська та області, які ознайомились із навчальними закладами, переліком професій, соціальними гарантіями під час навчання  та працевлаштування, творчістю учнів ПТНЗ, можливостями подальшого навчання у вищих навчальних закладах та з перспективами працевлаштування на підприємствах міста та області.

За активну і плідну роботу на виставці «Сучасна освіта Дніпропетровщини» та значний внесок у вирішенні проблем освіти в ім'я суспільного прогресу навчальні заклади нагороджені почесними дипломами Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Роботу виставки висвітлювали телеканали Дніпропетровський Державний, 34, 27, Дніпропетровська обласна педагогічна газета «Джерело», обласна суспільно-політична газета «Вісті Придніпров’я».

 

         Г.Ф.Козловський ,

Методист НМЦ ПТО