Заходи  на Дніпропетровщині з нагоди відзначення  Дня працівників освіти та 70-річчя створення державної системи «Трудові резерви»

        

         На виконання розпорядження Кабінету Міністрів  України «Про заходи з відзначення у 2010 році Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана », з метою ствердження ролі професійно-технічної освіти  в області за ініціативи органів місцевої влади,  органів управління освітою , громадських організацій проводилися  зустрічі з педагогічними працівниками та  ветеранами праці .

         30 вересня у Дніпропетровському театрі опери та балету відбувся святковий захід для педагогічних працівників області приурочений до Дня працівників освіти . Кращим педагогам області, в тому числі системи профтехосвіти голова Дніпропетровської  обласної державної адміністрації Вілкул О.Ю. вручив державні та обласні нагороди.

         4 жовтня в Дніпропетровському будинку органної та камерної музики    проведена зустріч керівників обласної  державної адміністрації, головного управління освіти і науки з керівниками та педагогами професійно-технічних навчальних закладів. Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Пустова М.І. привітала учасників зібрання та вручила  кращим працівникам нагороди Міністерства освіти і науки України, головного управління освіти і науки облдержадміністрації, обласної ради.

       8 жовтня профтехосвітяни області відзначали 70-річчя створення державної системи «Трудові резерви». На базі  Дніпропетровського Вищого професійного училища будівництва проведено  зустріч представників  головного управління освіти і науки, керівників , працівників, ветеранів профтехосвіти. На даному заході презентовано збірник «Лідери профтехосвіти Дніпропетровщини» , який вручено усім ПТНЗ області та  персоналіям цієї книги. Мета цього першого видання – провести історично-пошукову роботу та видати аналогічні збірники в усіх навчальних закладах області і завершити виданням великого обласного збірника для передачі в Дніпропетровський  історичний музей. До свята профтехосвіти багато педагогічних керівників та ветеранів були нагородженні грамотами Міністерства освіти і науки, почесними знаками та грамотами Всеукраїнської Асоціації Працівників професійно-технічної освіти.

 

 

 

М.Корнієнко,

заступник директора НМЦ ПТО