Профтехосвіта Дніпропетровщини відзначила

День працівника фізичної культури і спорту

 

10 вересня у м. Дніпропетровську за ініціативою   обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти за участю головного управління освіти і науки облдержадміністрації, управління фізичної культури і спорту, обласного клубу „Трудові резерви” відбулась зустріч з активом фізичної культури і спорту профтехосвіти. Учасниками були керівники фізичного виховання ПТНЗ, ветерани спорту, керівники навчальних закладів.

Поряд з вітаннями та нагородами в центрі уваги були підсумки роботи закладів з організації фізичної культури і спорту. Враховуючи, що збірна  Дніпропетровської області посіла перше місце у  командному заліку      Всеукраїнської спартакіади серед учнів ПТО в 2010 році, керівникам закладів, керівникам фізичного виховання, які активно співпрацювали з досягнення цього результату вручено грамоти обласного управління спорту облдержадміністрації,   управління  фізичної культури і спорту МОН України, обласної організації Всеукраїнської асоціації працівників ПТО.

Ветерани спорту поділились досвідом, спогадами.

Серед почесних гостей  зустрічі був Грачов Костянтин  Миколайович, учасник двох олімпійських ігор, де представляв збірну команду як семикратний чемпіон Радянського Союзу з легкої атлетики.

Новопризначені керівники фізичного виховання ПТНЗ висловили впевненість продовження ними  добрих традицій „Трудових резервів”    у ствердженні   профтехосвіти області.

 

 

 

 

В.М.Василиненко ,

Директор НМЦ ПТО,

                                                                       голова обласної  організації ВАПП