Виставка  «Профтехосвіта Дніпропетровщини-2010»

 

                   Виставка сучасних інноваційних технологій є щорічним підсумковим заходом профтехосвіти Дніпропетровщини за навчальний рік.

         Всі інноваційні роботи навчальних закладів розроблені у відповідності до пріоритетних напрямів роботи ПТО області на 2009-2010 н.р., що затверджені рішенням колегії Міністерства освіти і науки України.

         У поточному  році виставка «Профтехосвіта Дніпропетровщини - 2010» проводилася  18 червня на базі дніпропетровського вищого училища будівництва за номінаціями:

1.     Електронні засоби навчання ;

2.     Перспективне планування діяльності ПТНЗ;

3.     Інноваційні підходи в організації учнівського самоврядування;

4.     Психолого-педагогічний супровід навчально-виховної діяльності закладів профтехосвіти;

5.     Інноваційні технології виховання учнівської молоді в ПТНЗ;

6.     Соціально-профорієнтаційна реклама;

7.     Кращий навчальний кабінет (майстерня, лабораторія)  ПТНЗ.

              Виставку відвідали представники  соціальних партнерів, вищих навчальних закладів,   педагогічні працівниками ПТНЗ області, в.т.ч. різних форм власності і підпорядкування. Директор  Донецького інституту післядипломної педагогічної освіти інженерно-педагогічних працівників Ситніков О.П. на даному заході провів зустріч із студентами Дніпропетровського індустріально-педагогічного технікуму-майбутніми майстрами виробничого навчання і вручив молоді збірники матеріалів виставки. Запрошені на  виставку гості і педагоги мали можливість  ознайомитися з інноваційними надбаннями профтехосвіти Дніпропетровщини та за бажанням отримати ( розтиражувати) матеріали методичних розробок ПТНЗ області .

              Учасники та переможці заключного етапу виставки  нагороджені дипломами головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

 

 

М.Корнієнко,

заступник директора НМЦ ПТО