Свято профтехосвіти Дніпропетровщини

      Традиційно на Дніпропетровщині щороку   підводяться підсумки діяльності професійно-технічних навчальних закладів за навчальний рік.

     03 червня 2010 р. на базі Дніпропетровського навчального –виробничого центру №2 за підтримки обласної держадміністрації та обласної ради   відбулось  святковий захід. Складовими свята стали :

- виставка  впровадження інноваційних технологій у навчально-виробничий процес ;

- виставка декоративно-прикладного мистецтва учнів та педагогів ;

- заключний гала-концерт художньої самодіяльності ПТНЗ області.

     У програмі свята представники головного управління освіти і науки, обласної методичної служби ПТО, соціальних партнерів, педагогічних колективів  ПТНЗ області мали можливість ознайомитись з передовим педагогічним та виробничим досвідом, виробами позаурочної діяльності учнів та прослухати виступи переможців огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй  професійно-технічної освіти-2010».

      У святковому заході заступником начальника головного управління освіти і науки Демурою А.Л.-депутатом обласної ради вручені дипломи та цінні подарунки переможцям 4-х конкурсів , які пройшли у 2009-2010н.р.:

- Краща бібліотека ПТНЗ;

- Краща організація житлово-побутових умов для проживання учнів в гуртожитку ПТНЗ;

- Краща організація харчування в ПТНЗ;

- Фестиваль художньої самодіяльності серед ПТНЗ .

         Керівники 43 ПТНЗ отримали цінні подарунки на загальну суму 116 тис.грн., які були виділені Дніпропетровською обласною радою для святкових заходів  профтехосвіти на 2010р. Свято профтехосвіти Дніпропетровщини відвідало більше 500 учнів та педагогів ПТНЗ області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Микола Корнієнко,

Заступник директора НМЦ ПТО