Навчально-практичний семінар «Запобігання торгівлі людьми

 в системі професійно-технічної освіти»

           На виконання Державної та обласних  програм     протидії торгівлі людьми, захисту прав дітей та запобігання дискримінації жінок 26 квітня 2010р. на базі навчально-методичного центру профтехосвіти  у Дніпропетровські області проведено навчально-практичний семінар «Запобігання торгівлі людьми в системі професійно-технічної освіти». Семінар організовано головним управлінням освіти і науки для заступників директорів з навчально-виховної роботи, психологів ПТНЗ та проведено   науковим консультантом Міжнародного  жіночого правозахисного  центру  «Ла Страда–Україна» доктором педагогічних наук , професором Харківського національного педагогічного університету Трубавіною Іриною Миколаївною.  До відома присутніх лектор довів інформацію з питань:

-         учнівська молодь і торгівля людьми (результати досліджень);

-         діти трудових мігрантів як основа групи ризику;

-         специфіка роботи з дітьми трудових мігрантів у системі ПТО.

       Цікавою  та корисною складовою семінару стала робота в групах з напрацювання заходів щодо співпраці закладів ПТО з іншими структурами у протидії торгівлі людьми, розробка програм ПТНЗ у напрямку профілактики цієї проблеми в учнівському середовищі.

   Учасники заходу отримали навчально-методичні посібники , збірники порад з цього питання та перелік регіональних центрів(контактних телефонів гарячих ліній)  з питань протидії торгівлі людьми.

 

 

М.Корнієнко,

заступник директора НМЦ ПТО