Обласний конкурс «Кращий орач-2010»

   З 13 по 15 квітня 2010 року на базі ПТУ-81 Юр’ївського району Дніпропетровської області  відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурс фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, в якому взяли участь учні 19-ти сільських ПТНЗ.

       На відкритті конкурсу учасників змагань привітали та побажали показати усі свої знання та вміння володіння технікою   заступник голови Юр’ївської районної держадміністрації Бідненко Ніна Володимирівна,  голова Юр'ївської районної ради  Кривко Катерина Олексіївна, головні замовники кадрів в регіоні . Змагання серед учнів пройшли з професійно-теоретичної та професійно-практичної частин, з якими в основному справилися  усі учасники конкурсу.

     Очолював журі конкурсу  начальник  інспекції держтехнагляду Юр'ївсько-го району Васильєв Микола Петрович, який високо оцінив професійні уміння майбутніх механізаторів.

     У підсумку перемогу виборов учень ВПУ-75 Гаврилюк Володимир, який  здобув право представляти область на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу у Вінницькій області.  Друге місце посів представник Західно-Донбаського центру професійно-технічної освіти Антонов Ігор, третім став вихованець господарів конкурсу Калюх Владислав. Призери конкурсу нагороджені дипломами та цінними подарунками.

     

 

 

 

(Переможці конкурсу «Кращий орач-2010»)

 

М.Корнієнко,

заступник директора НМЦ ПТО