Міжнародна виставка - презентація «Сучасні навчальні заклади – 2010»

 

17 по 19 березня 2010 року у Київському палаці дітей та юнацтва проходила міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади-2010».

 

    В урочистому відкритті заходу взяли участь Президент Академії педагогічних наук Кремень В.Г., перший заступник начальника управління гуманітарної політики секретаріату КМУ Гуржій А.М., директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Удод О.А.

      На виставці були представлені експозиції професійно-технічних навчальних закладів з Вінницької, Волинської, Донецької, Луганської, Хмельницької та Дніпропетровської областей.

       Делегацію ПТО Дніпропетровщини представляли навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області та чотири  навчальних заклади:

-      Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів;

-      Перещепинський професійний ліцей;

-      Криворізький центр професійної освіти;

-      Криворізький центр професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу.

      За результатами Міжнародної виставки-презентації   «Сучасні навчальні заклади- 2010» професійно-технічна освіта Дніпропетровщини отримала нагороди :

                                                 Золота медаль

 

1. Перещепинський професійний ліцей - номінація: «Інноватика в принципах і механізмах функціонування середнього освітнього закладу випереджаючої освіти для сталого розвитку».

 

Бронзова медаль

    2.  Дніпродзержинський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів - номінація : «Розробка та впровадження інноваційних технологій навчання у професійно-технічному навчальному закладі».

Дипломами Міністерства освіти і науки України та Академії педагогічних наук України за високі творчі досягнення в інноваційному оновленні національної системи освіти нагороджено навчально-методичний центр ПТО у Дніпропетровській області та 4 навчальних заклади ПТО - учасники виставки . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(Переможці виставки – золота медаль - Перещепинський професійний ліцей; бронзова медаль-Дніпродзержинський центр підготовки перепідготовки робітничих кадрів)

Корнієнко Микола,

заступник директора НМЦ ПТО