Виставка «Сучасна освіта в Україні»

      Профтехосвіта Дніпропетровщини 24-26 лютого 2010р. прийняла участь у тринадцятій міжнародній виставці «Сучасна освіта в Україні-2010», яка проходила на базі Київського палацу дітей та юнацтва . З 2002р. навчальні заклади профтехосвіти постійно приймали  участь у даній виставці разом з представниками освіти Дніпропетровської області. У цьому році 8 навчальних закладів та обласна методична служба самостійно представляли  експозицію від області.  На розгляд  організаторів виставки були надані матеріали навчально-виробничої діяльності професійно-технічних навчальних закладів з напрямків  визначених МОН України на підсумковій колегії від 27.08.2009р. :

-      забезпечення ринку праці регіону  кваліфікованими робітничими кадрами;

-      запровадження шкіл резерву керівних кадрів;

-      здійснення  моніторингу ефективної діяльності ПТНЗ;

-      проведення системної роботи із соціальної реклами престижності робітничих  професій;

-      запровадження  в ПТНЗ  громадсько-державної системи  управління;

-       відкриття навчально-практичних центрів на базі ПТНЗ;

-      створення навчально-методичної літератури з використанням  сучасних виробничих і інформаційних технологій.

      У програмі виставки профтехосвіта Дніпропетровщини провела круглий стіл за темою «Професійна освіта в умовах інформаційного суспільства», у якому прийняли участь представники інститутів інноваційних технологій і змісту освіти,  професійно-технічної  освіти на чолі з директором Радкевич В.О.Методичним центром до цього круглого столу підготовлено збірник статей ПТНЗ Дніпропетровської області за темою семінару.

       За підсумками даної виставки Золотою медаллю у номінації «Упровадження здобутків педагогічної науки в освітню практику» нагороджено Дніпропетровський центр професійної освіти.

Срібною медаллю у номінації «Модернізація змісту професійно-технічної освіти» нагороджено Дніпропетровський навчально-виробничий центр №2.ї            І                       -Бронзовою медаллю у номінації «Інновації у впровадженні інформаційних технологій в освітній процес» нагороджено Дніпропетровський центр професійно-технічної освіти з поліграфії та інформаційних технологій.

Бронзовою медаллю у номінації «Модернізація змісту професійно-технічної освіти» нагороджено  Софіївський професійний ліцей.