Інформація про відкриття навчально-тренувальних центрів на базі Дніпропетровського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів туристичного сервісу

 

     У м. Дніпропетровську 8 квітня 2008 року в ДЦ ППРК ТС  відбулась знаменна подія, навчальний заклад презентував відкриття двох навчально-тренувальних центрів : «Академія гостинності» - ресторанного сервісу і «Ельторо» - екологічно-дизайнерського напрямку. Єдиний в місті заклад підготовки фахівців туристичного сервісу розуміє значення галузі, яка швидко розвивається в європейських країнах так і у нашій державі і звичайно у  нашому регіоні.                    Директор навчального закладу Войтович І.В. знайшла підтримку  і відомих фірм, товариств з ландшафтного проектування і  озеленення земельних ділянок , оформлення приміщень рослинами та квітами , а також від  представників ресторанного бізнесу . На відкриття названих центрів були запрошені керівники мережі сучасних ресторанів, кафе, барів, казіно , представники головного управління освіти і науки, обласної методичної служби, професійно-технічних навчальних закладів . Усі запрошені були приємно здивовані оснащенням навчально-тренувального центру «Академія гостинності», де поставлене сучасне професійне обладнання для роботи бармена та  обслуговування на високому рівні клієнтів. Завдання навчально-тренувального центру «Ельторо»  підготувати фахівців, які спроможні для замовника спроектувати, розробити кошторис та влаштувати оформлення приміщень, вітрин ,  земельних ділянок , газонів, малих архітектурних форм рослинністю , квітами та іншими видами флори .

  Навчальний заклад  запрошує усі підприємства, організації , населення регіону до співпраці у проведенні навчання, курсів підвищення кваліфікації на базі вищеназваних центрів та виконання замовлень.

                                                                                  М.Корнієнко, керівник інформаційно-аналітичного центру

НМЦ ПТО у Дніпропетровській області