МАЛІ ВПЛИВИ – ВЕЛИКІ РЕЗУЛЬТАТИ

(ПРО ЗУСТРІЧ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ З ЗАСТУПНИКОМ

НАЧАЛЬНИКА ГОЛОВНОГО УПРАЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ДЕМУРОЮ А.Л.)

 

            В Криворізькому професійному гірничо-металургійному ліцеї відбулась міська конференція учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Учнівське самоврядування  як засіб формування особистісної компетентності».

Кожний навчальний заклад ПТО області має свою модель учнівського самоврядування, яка сприяє розвитку лідерського потенціалу учнівської молоді, її громадянської ініціативи; у кожного свій механізм залучення учнівської молоді до участі в самоврядуванні; визначено сучасний зміст, форми та методи роботи органів учнівського самоврядування.

То ж мета конференції – надати можливість лідерам учнівського самоврядування поділитися досвідом діяльності  органів учнівського самоврядування, поставити проблемні запитання і спільно їх вирішити; це можливість розвитку  комунікативних навичок, особистісних якостей кожного задля успіху всього колективу.

Значною і пам’ятною для лідерів учнівського самоврядування області стала ця конференція ще й тому, що в ній брав участь заступник начальника Головного управління освіти і науки А.Л. Демура. Також відбулася відверта розмова А.Л. Демури з лідерами учнівського самоврядування за круглим столом. Цікаво було дізнатися учнівській молоді, що шлях до успіху Антона Львовича розпочинався зі студентської ради. Для нього це була справжня школа громадянської зрілості. У невимушеній і дружній атмосфері поспілкувався Демура А.Л. з лідерами учнівського самоврядування  з таких  питань:

-          як зробити учнівське самоврядування дієвим і ефективним;

-          яка доля учнівського самоврядування в адміністративній діяльності закладу;

-          що заважає молоді реалізувати власні цілі тощо;

Цікавими, щирими, відвертими та сміливими  були виступи президентів учнівських парламентів, рад, а саме: Коновалова Романа (ПТУ № 45), Соколовської Ольги (КПТМЛ), Нечипоренка Івана (КПБЛ), Костяк Анни (ПТУ № 29), Бойчук Наталі (МЦППВ), Воспітаннік  Світлани (КЦППРКБГ), Григорчук Тетяни (КЦПОРКТРС).

А вів конференцію Роман Коновалов, учень ПТУ № 45 – президент лідерів учнівського самоврядування Дніпропетровської області, який (один із 108 лідерів з усіх областей України) взяв участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування ПТНЗ.

 

Учасники конференції з учнівського самоврядування