Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

Підводимо підсумки

26 червня 2024 року в м. Київ, відбулась конференція в межах проєкту «Бізнес-навички для зростання економіки Навчальні курси для студентів, викладачів професійної освіти та підприємців-початківців», ініціатива впроваджується Junior Achievement Ukraine в межах програми «Професійна освіта в Україні / Skills4Recovery», яка фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Програма конференції включала панельні дискусії за участі представників закладів професійної (професійно-технічної) освіти, служби зайнятості та бізнес сектору для обговорення механізмів підтримки молодіжного підприємництва в сфері освіти та в сфері економіки.

Сподіваємось що молодіжне підприємництво в Україні стане рушійною силою для розвитку економіки. Наша співпраця з ГО «Джуніор Ачивмент Україна», з GIZ у програмі Skills4Recovery продемонструвала потужний потенціал бізнес-проєктів здобувачів освіти закладів профтехосвіти.

Важливо подолати перешкоди на шляху для їх реалізації і надавати постійну підтримку.

Алла Ващенко

Зображення