Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти
у Дніпропетровській області

ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ НАВЧАЛЬНИХ СТРУКТУР

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області проведено зустріч представників центру з організаторами освітнього процесу в навчальних структурах, задіяних у підготовці робітничих кадрів.

Формат зустрічі – семінар-консультація. Предметом спілкування було обговорення проєктів законодавчих актів, що супроводжують процес формування трудового робітничого потенціалу.

Запропонований проєкт закону України «Про професійну освіту» передбачає суттєву трансформацію цього процесу. Мережа навчальних структур на території Дніпропетровщини є досить потужною та затребуваною.

Гнучкість, оперативність навчального процесу, проголошені в проєкті закону, є саме тим інструментарієм, що відповідає запиту сучасності, періоду воєнного часу. На спроможності реалізації цієї задачі було зроблено особливий наголос представниками методичного центру, які організували захід.

Проблемні питання документів, їх обговорення, мотивували учасників заходу до системного спілкування, зустрічей фахівців професійної освіти саме з тими, хто розробляє навчальні матеріали, та  з тими, хто їх реалізує.

Тому представникам навчальних структур запропоновано користуватись усіма ресурсами Навчально-методичного центру у Дніпропетровській області, що регулярно оновлюються  та  допомагають педагогам у вирішенні їх практичних задач.

Василиненко В.М., Федоренко С.Л.

Зображення